• Reklama

ZUMBA - trening przez zabawę :)

Ułatwia spalanie kalorii, modeluje sylwetkę, daje endorfinowego kopa... 3 x 1 godzinka sportu w tygodniu - i człowiek czuje, że żyje!

Re: ZUMBA - trening przez zabawę :)

Postprzez Jim » lipca 31st, 2012, 5:28 pm

Lwica napisał(a):Mozna powiedziec, ze sie uzaleznilam. To jest pierwszy sport w moim guscie.
Doszlo do tego, ze czesto zastepuje nasza instruktorke, bo jej kolana wysiadaja.
Szacuneczek :res:
STAN: stabilny
od 1.07.2011 na czwartej fazie


kto ogląda niebo w wodzie, widzi ryby na drzewach
przysłowie chińskie
Jim

BANITA SICZOWY
 
Posty: 6790
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 11:27 pm

Re: ZUMBA - trening przez zabawę :)

Postprzez Lwica » sierpnia 2nd, 2012, 1:57 pm

Dzieki Jim :D

Kto by pomyslal, ze na "stare lata" talent we mnie odkryje :dnc:
Uczestnicy kursu twierdza, ze nawet niezle tylkiem wymiatam :lol:

Namyslalam sie juz nad tym zeby licencje wyrobic, ale kosztuje to ok. 300 Euro i nie wiem czy chcialabym to robic zawodowo, moze by stracila wtedy Zumba dla mnie ten urok. Wiec niech zostanie tak jak jest, czyli przy niezobowiazujacych zastepstwach :super:
Avatar użytkownika
Lwica

PRZYBYSZ
 
Posty: 16
Dołączył(a): czerwca 22nd, 2011, 3:10 pm

Re: ZUMBA - trening przez zabawę :)

Postprzez BrygidKa » września 2nd, 2012, 10:28 am

Od jutra u mnie w klubie będzie zumba, tak się zastanawiam czy się wybrać.
Z tego co czytam to warto więc może się zapiszę :)
BrygidKa

BANITA
 
Posty: 1136
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 9:07 pm

Re: ZUMBA - trening przez zabawę :)

Postprzez Jim » września 2nd, 2012, 10:52 am

Czemu nie, spróbować i zobaczyć jak jest zawsze warto :tak:
STAN: stabilny
od 1.07.2011 na czwartej fazie


kto ogląda niebo w wodzie, widzi ryby na drzewach
przysłowie chińskie
Jim

BANITA SICZOWY
 
Posty: 6790
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 11:27 pm

Re: ZUMBA - trening przez zabawę :)

Postprzez tusiek891 » września 12th, 2012, 9:13 am

Zumba jest świetnia :ok: za mną pierwsze zajęcia :)
ale gdybym nie chodziła wcześniej na naukę tańca, to mogłabym nie połapać się w tych krokach wszystkich, a tak to obserwowałam instruktorkę w lustrze i naśladowałam, a jak coś mi nie wychodziło, to podchodziła do mnie i pokazywała co i jak :)
Jutro też idę :ok: i w sobotę :ok:
Avatar użytkownika
tusiek891

BANITA SICZOWY
 
Posty: 12592
Dołączył(a): czerwca 25th, 2011, 7:58 am
Lokalizacja: Poznań

Re: ZUMBA - trening przez zabawę :)

Postprzez tusiek891 » września 15th, 2012, 10:43 am

ZUMBA :heart: :heart:
Avatar użytkownika
tusiek891

BANITA SICZOWY
 
Posty: 12592
Dołączył(a): czerwca 25th, 2011, 7:58 am
Lokalizacja: Poznań

Re: ZUMBA - trening przez zabawę :)

Postprzez magnieszka7 » marca 7th, 2020, 8:16 pm

chodziłam na zumbę przez ponad rok, uważam że to super połączenie, a jak ktoś lubi sobie potańczyć to dwa w jednym ;)
Avatar użytkownika
magnieszka7
 
Posty: 5
Dołączył(a): marca 7th, 2020, 8:10 pm



Re: ZUMBA - trening przez zabawę :)

Postprzez wildwill » maja 29th, 2022, 3:33 pm

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
wildwill

BANITA SICZOWY
 
Posty: 230014
Dołączył(a): maja 1st, 2022, 8:20 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport, sport, SPORT..!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron