• Reklama

Zabawki na prezent mikołajkowy i gwiazdkowy

Tu piszemy o dzieciach - i tych oczekiwanych, i tych jak najbardziej realnych. Radości, problemy, rozterki i pytania. Wszystko związane z dziećmi, co nas nurtuje, wkurza i cieszy.

Zabawki na prezent mikołajkowy i gwiazdkowy

Postprzez dinusss » listopada 2nd, 2022, 10:26 am

Zabawki na prezent dla dzieciaków ? Jakie znacie i polecacie ze swojego doświadczenia. Które zabawki waszym zdaniem są najlepsze na prezent ? Obrazek
Zapraszam do dzielenia się opiniami i recenzjami zabawek dla dzieci w dowolnym wieku. Dość ciekawą listę zabawek na prezent znalazłem tutaj : https://www.kochamzabawki.eu/top-10-zabawek-na-prezent-swiateczny-n-12.html
dinusss
 
Posty: 1
Dołączył(a): listopada 2nd, 2022, 9:55 am

Re: Zabawki na prezent mikołajkowy i gwiazdkowy

Postprzez Abby » grudnia 5th, 2022, 9:02 pm

O fajnie, że jesteśmy przy tym temacie, bo mam dla was też fajny pomysł na upominek- niespodziankę dla dzieciaczków. A więc sprawdz na Elfi.pl jakie dostępne są różnorodne, fajne opcje prezentów spersonalizowanych w formie wideo lub listu od św. Mikołaja. Ja powiem wam, że jak to wszystko widziałam to byłam zachwycona - poza tym firma cieszy się świetnymi opiniami, co naprawdę dobrze też o nich świadczy.
Abby

AKTYWNY
 
Posty: 136
Dołączył(a): lipca 26th, 2020, 7:57 am

Re: Zabawki na prezent mikołajkowy i gwiazdkowy

Postprzez Monisia » grudnia 13th, 2022, 7:53 pm

Jestem tego samego zdania co poprzednicy. Nie ma chyba nic lepszego niż zrobienie udanego prezentu naszym najbliższym. A jak jeszcze mówimy o dzieciach to ta radość jest jeszcze większa :) Pytanie jakie musimy sobie zadać, to czy warto podążać za aktualnymi trendami? Przez ostatnie kilka lat widać jak rodzice bardziej stawiają na prezenty związane z elektroniką. Oczywiście wszystko będzie zależało od wieku naszego dziecka ale za wcześnie nie można go wprowadzać w wirtualny świat. Z drugiej strony to przecież możemy postawić na jakiś bardziej klasyczny i przydatny na codzień prezent. Na sezon zimowy niezbędny może się okazać kocyk minky - https://artyferia.pl/katalog/dziecko-do ... -i-narzuty wykonany ręcznie. W sklepach nie znajdziemy takiej jakości jakbyśmy nie szukali.
Monisia
 
Posty: 2
Dołączył(a): grudnia 13th, 2022, 7:41 pm

Re: Zabawki na prezent mikołajkowy i gwiazdkowy

Postprzez anastazja » grudnia 28th, 2022, 8:16 am

Tak, wybór prezentów na Mikołajki lub Gwiazdkę nigdy nie należał do najłatwiejszych. Sama często nie wiem, co jakie są aktualne trendy wśród dzieci. Zabawki to zazwyczaj dobry wybór, więc chyba warto skoncentrować się na takich, które zarówno zapewnią rozrywkę, jak i nauczą dzieciaki czegoś nowego. Świetną listę pomysłów znalazłam też https://www.casfera.pl/nie-masz-czasu-na-szukanie-prezentow-oto-gotowa-lista-11-prezentow-na-gwiazdke-ktore-nie-zrujnuja-twojego-portfela/. Wszystkie propozycje prezentów świątecznych są także stosunkowo tanie, a znaleźć można coś dla osoby w każdym wieku. Sama ucieszyłabym się z większości wskazanych tam pozycji, także śmiało czerpcie inspirację również dla starszych członków rodziny.
anastazja

PRZYBYSZ
 
Posty: 12
Dołączył(a): czerwca 24th, 2021, 9:13 am






Re: Zabawki na prezent mikołajkowy i gwiazdkowy

Postprzez Ronald27 » sierpnia 7th, 2023, 7:51 pm

Każdy sklep z zabawkami zaoferuje Ci coś fajnego na prezent z tej okazji, wystarczy tylko dobrze poszukać.
Ronald27
 
Posty: 3
Dołączył(a): sierpnia 7th, 2023, 7:32 pm

Następna strona

Powrót do Dzieci, dzieciaki, dzieciątka...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość